skip to Main Content

Web tasarım ihtiyacınıza göre size özel ve özgün bir tasarımla hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktayız. Tüm tasarımlar sizin de fikirleriniz alınarak ihtiyacınız doğrultusunda kendi beceri ve tecrübemizi katarak oluşturulmaktadır.

Nasıl Çalışırız?

Müşteri temsilcimiz tarafından sizden alınan web tasarımı çalışmasına ait bilgiler sonrasında hazırlanan fiyat teklifi, faks veya e-posta yolu ile size iletilir. Gerekirse veya talebiniz doğrultusunda satış temsilcilerimiz sizinle irtibata geçer.

Web tasarıma karar vermeniz durumunda sözleşme yapmak ve tasarımınız için gerekli tüm bilgileri (logo, slogan, ürün, referans, firma bilgileri vb.) edinmek adına detaylı bir görüşme yapılır. Şehir dışındaki müşterilerimizle bu görüşmeler telefon ve e-posta yolu ile gerçekleştirilir.

Sözleşmenin yapılmasına müteakip, vakit kaybetmeksizin bir “yapım aşamasında” sayfası oluşturularak web alanınızda yayınlanır. Çalışma tamamlanana kadar sitenizi ziyaret edenlerin size ulaşabilmeleri sağlanmış olur. O andan itibaren alan adınız ve mailleriniz çalışmaya başlar.

Yapılan web tasarımı çalışmaları kendi alan adımız altında sizin için açılan geçici bir bölümde
(Ör: http://www.sistemweb.net/firmaadınız/) yayınlanır. Bu sayede nerede olursanız olun web sitenizin tasarımına ilişkin çalışmaları her an takip edebilir ve görüşlerinizi iletebilirsiniz.

Tamamlanan çalışmayı onayladığınızda web siteniz yayınlanmaya başlar.

En son aşamada sizden alınan kriterler doğrultusunda arama motorlarına kayıt başvurusu yapılır.

Teklif Al

KAPAT
Sosyal Medya Reklamları Teklif Al

KAPAT
Banner Tasarımı Teklif Al

KAPAT
Back To Top